Oko podkreślone kreską jest niezwykle popularnym rozwiązaniem już od wielu lat. Kiedy jednak wróciła moda na makijaże graficzne oraz mocne kreski nie tylko tuż nad linią rzęs, zaistniała potrzeba stworzenia nowego i łatwego w aplikacji kosmetyku. Tak powstały eyelinery w żelu, których używają zarówno profesjonaliści, jak i kobiety wykonujące samodzielnie makijaż. Polecanym produktem jest z pewnością eyeliner Maybelline, który doskonale rozprowadza się na oku.

Eyeliner w żeluktóry warto wybrać?

Dla większości kobiet podkreślone oko stanowi najważniejszy element w ich całym makijażu. Ulubiony make-up oczu dodaje pewności siebie i sprawia, że spojrzenie jest hipnotyzujące. Jak osiągnąć efekt pięknie podkreślonego oka i jakich kosmetyków do tego celu użyć? Jednym z najpopularniejszych kosmetyków do podkreślania oczu jest Maybelline eyeliner, który utrzymuje doskonałą kreskę przez cały dzień. Korzystając z produktu Lasting Drama Gel Liner od Maybelline mamy pewność, że uzyskamy niezwykle precyzyjną kreskę, która utrzyma się na oku nawet do 36 godzin.

Kreski wykonane eyelinerem to prosty sposób na efektowny makijaż w kilka chwil. Dodatkowym plusem jest duża wytrzymałość takiego makijażu. Dobrej jakości eyeliner Maybelline wytrzyma na powiece cały dzień, bez konieczności wykonywania poprawek.

Eyeliner w żelujak go stosować?

Wykonanie kreski nie jest trudne, wystarczy nieco wprawy i kilka prostych trików. Makijaż oka należy zacząć od obrysowania wewnętrznego kącika oka, ponieważ w tym miejscu kreska musi być najcieńsza. Najgrubszy punkt kreski powinien się znajdować przy zewnętrznym kąciku. Obrysowane powieki można zakończyć lekko wyciągniętą kreską – poza zewnętrzny kącik oka – wywijając ją ku górze.

Produkt Maybelline eyeliner w żelu jest silnie napigmentowany i nakłada się go niezwykle łatwo. Potrzebna jest jednak odrobina cierpliwości, ponieważ produkt ten nie zastyga od razu. Jego konsystencja pozwala w bardzo prosty sposób kontrolować kształt kreski. Żeby było łatwiej, najpierw można wyznaczyć sobie punkt, do którego będziemy zmierzać, oraz kontury, a dopiero później wypełnić je eyelinerem.

Stawiając na produkt, jakim jest Maybelline eyeliner możemy cieszyć się całodniową intensywnością, bez konieczności poprawiania makijażu oczu. Jest to kosmetyk wyjątkowo trwały i każda kobieta powinna go mieć w swojej kosmetyczce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj