Chcąc jedynie przeglądać strony internetowe lub od czasu do czasu oglądnąć film na zdalnej platformie nie trzeba inwestować wszystkich oszczędności w zakup komputera. W pełni wystarczające powinny okazać się modele ze średniej półki – zakup najtańszego sprzętu mija się z celem, zbyt szybko stanie się on mało wydajny. Sytuacja ma się jednak zupełnie inaczej, jeżeli chodzi o komputery gamingowe.

  1. MSI Infinite 9SH-676PL – coś dla wymagających graczy
  2. Acer Aspire XC-885 – propozycja na każdą kieszeń
  3. Komputer gamingowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jeżeli jesteś na etapie zakupu komputera do gier i zastanawiasz się, czy MSI Infinite 9SH-676PL, czy może Acer Aspire XC-885 będzie lepszym rozwiązaniem, to koniecznie sprawdź propozycje dostępne na stronie https://www.oleole.pl/komputery-stacjonarne-pc.bhtml – tam też możesz zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną poszczególnych modeli.

MSI Infinite 9SH-676PL – coś dla wymagających graczy

MSI Infinite 9SH-676PL to sprzęt, który powinien zadowolić wymagających graczy. Pamięć o pojemności 8 GB umożliwia płynną grę, nawet przy dużym obciążeniu. Tak rozbudowana pamięć pozwala na jednoczesne używanie kilku aplikacji. Wybierając ten komputer, nie trzeba się także martwić o to, że zabraknie miejsca – wbudowany został dysk twardy o pojemności 1000GB. Karta graficzna nVIDIA® GeForce GTX1660 6 GB zapewni wyśmienite doznania wizualne podczas gry. Jedynym minusem może być cena – choć na tle innego sprzętu dedykowanego graczom i tak ten model nie wypada bardzo drogo. Pod adresem https://www.oleole.pl/komputery-stacjonarne-pc/msi-komputer-infi-i5-9400-8-1t-256-1660-w10.bhtml można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat wspomnianego modelu.

Acer Aspire XC-885 – propozycja na każdą kieszeń

W przypadku, gdy szukasz sprzętu, który będzie w stanie bez większych problemów udźwignąć wymagania techniczne współczesnych gier, chcesz bez lagów oglądać filmy na nowoczesnym sprzęcie, jednak nie masz zbyt dużych funduszy na zakup komputera z najwyższej półki, to Acer Aspire XC-885 będzie dobrym kompromisem pomiędzy atrakcyjną ceną, a jakością i wydajnością podzespołów.

Chcesz kupić komputer do grania w atrakcyjnej cenie? Sprawdź propozycję dostępną na stronie https://www.oleole.pl/komputery-stacjonarne-pc/msi-komputer-infi-i5-9400-8-1t-256-1660-w10.bhtml. Acer Aspire XC-885 posiada wbudowaną pamięć RAM o pojemności 4GB, co spełnia podstawowe wymagania wielu popularnych gier. Taka ilość pamięci RAM umożliwi także korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie. W razie potrzeby możesz rozszerzyć pamięć komputera do 32 GB.

Komputer gamingowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Zastanawiając się nad wyborem komputera do gier, każdy pasjonat multimedialnej rozrywki musi zdecydować w pierwszej kolejności o tym, czy postawić na gotowy sprzęt, czy złożyć go samodzielnie. Tę drugą opcję powinny wybrać osoby zaznajomione z tematem, w przeciwnym razie będzie to nieopłacalna inwestycja.

Zakup dobrej jakości komputera, który okaże się niezawodny nawet przy grach o dużych wymaganiach technicznych, jest w zasięgu ręki. Wystarczy zapoznać się z propozycjami w sklepach internetowych – aby porównać poszczególne produkty, nie trzeba wychodzić z domu. Wybierając komputer do grania, warto pod uwagę wziąć jakość podzespołów (duże znaczenie ma procesor oraz karta graficzna, przyda się także szybki dysk) oraz stosunek ceny do jakości konkretnego sprzętu.

Zastanawiając się nad decyzją czy wybrać MSI Infinite 9SH-676PL, czy Acer Aspire XC-885 trzeba odpowiedzieć sobie przede wszystkim na pytanie, jak często i jak intensywnie będzie eksploatowany komputer oraz jaki budżet jest przewidziany na taką inwestycję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj