Każda z nas lubi błyskotki – dodają nam elegancji i seksapilu. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki stanowią pełne blichtru uzupełnienie każdej kobiecej stylizacji. Pierścionek zaręczynowy z szafirem jest idealnym modelem biżuterii dla kobiet, które lubią wyglądać oryginalnie i wyróżniać się z tłumu. Szafir jest minerałem odznaczającym się wysoką twardością, dzięki której jest bardzo trwały. Ten niezwykle atrakcyjny i elegancki kamień szlachetny, od dziesiątek lat jest wykorzystywany w pracowniach jubilerskich do tworzenia zachwycających pierścionków zaręczynowych. Jego głęboki kolor z pewnością nie zostanie niezauważony przez kobiety ceniące symbole ponadczasowej elegancji.

Zaręczyny są niezwykle istotnym wydarzeniem w życiu młodych ludzi, którzy pragną spędzić ze sobą resztę życia. Tak niezwykle wyjątkowa okazja wymaga zjawiskowej oprawy, jaką bez wątpienia jest pierścionek zaręczynowy z szafirem. Ten niezwykle luksusowy element kobiecej biżuterii doceni każda miłośniczka szlachetnych kamieni.

Pierścionek zaręczynowy z białym złotem

Najpopularniejszymi są pierścionki na zaręczyny z wyeksponowanym szafirem w zjawiskowym niebieskim kolorze. W wielu modelach pierścionków zaręczynowych możemy zauważyć szlif brylantowy lub szlif schodkowy, który nadaje całości ekskluzywnego charakteru. W przypadku szafirów o ciemnej tonacji, aby podkreślić ich kolor wykorzystuje się szlif płaski, który idealnie wydobywa głębię koloru. Niebieski kolor szafiru, to niejedyna barwa w jakiej można go spotkać. Szafir na pierścionku występuje też w fioletowym, pomarańczowym, żółtym i zielonym kolorze. Z uwagi na jego unikalność i rzadkość występowania, ten rodzaj kamienia jest bardzo ceniony w jubilerstwie zarówno w towarzystwie białego złota, złota i srebra. Pierścionek z szafirem jest wyjątkowym elementem kobiecej biżuterii dedykowanym wyjątkowym kobietom.

Pierścionki z rubinem

Pierścionki zaręczynowe jako symbol małżeńskiego szczęścia

Pierścionki zaręczynowe z szafirem są dedykowane odważnym i tajemniczym kobietom. Jeśli cenisz szlachetne i drogocenne kamienie oraz minerały wybierz pierścionki, które na tle innych wyróżniają się głębokim kolorem i wyjątkowością, obok której nie sposób przejść obojętnie. Z tego względu tego typu biżuteria tak często jest wybierana jako prezent dla najważniejszej osoby. Ich luksusowa estetyka przyczyniła się do tego, że pierścionki z szafirem zdobyły status zaręczynowych. Pierścionek jako obietnica wierności i trwałości uczucia będzie doskonałym wyborem, zwłaszcza w towarzystwie szafirowego kamienia w otoczeniu maleńkich brylancików.

 Pierścionki z szafirem

Kamień szlachetny – doskonały wybór

Warto wiedzieć, że pierścionek zaręczynowy z szafirem często jest wykonywany z wielu wariantów złota – najbardziej popularnymi jest żółte złoto oraz białe złoto. Intensywnie niebieski kolor szafiru, wspaniale będzie współgrał ze szlachetnością złota. Ten efekt najbardziej jest zauważalny w zjawiskowych pierścionkach zaręczynowych. Niezwykle bogata kolekcja pierścionków zaręczynowych z szafirami to jedyne w swoim rodzaju kompozycje, które oferują całą gamę odcieni, kształtów i złota. Bestsellerem okazały się pierścionki zaręczynowe z szafirem z okrągłym i prostokątnym oczkiem. Pierścionki z szafirem są idealnym prezentem z okazji zaręczyn i ważnych jubileuszu. A może interesują Cię pierścionki z rubinem? Jeśli tak, na www.gold-money.pl odnajdziesz całą gamę pierścionków i innych rodzajów biżuterii, dostępnych w ferii kolorów, wzorów i kamieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj