Płyty indukcyjne to idealne rozwiązanie w każdej nowoczesnej kuchni. Dlatego też od kilku lat cieszą się one w Polsce coraz większą popularnością i zaczynają wypierać tradycyjne płyty gazowe lub elektryczne.

Interesującą pozycją w ofercie marki Electrolux, którą zdecydowanie warto się zainteresować, jest płyta indukcyjna Slim-Fit. Przekonaj się, na czym polega jej niepowtarzalność.

Slim-Fit ‒ najcieńsza z możliwych

Cenisz sobie minimalizm nie tylko w życiu, ale i w kuchni? W takim razie płyta Slim-Fit to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. To zupełnie nowy wymiar indukcji, który pozwoli Ci na jeszcze lepsze korzystanie z udogodnień, jakie przygotowała dla Ciebie marka Electrolux. Dzięki niej będziesz mieć pełną swobodę zarówno podczas gotowania jak i aranżacji kuchni! W jaki sposób jest to możliwe? Slim-Fit to bowiem najcieńsza płyta indukcyjna, która dostępna jest na polskim rynku. Głębokość bez szkła to jedynie 44 milimetry! Dzięki temu bez problemu możesz zamontować ją w blacie o grubości tylko 12 mm nad szufladami i 28 mm nad piekarnikiem Electrolux.

Płyta Slim-Fit od szwedzkiej marki Electrolux to gwarancja najlepszej jakości wykonania, świetnych parametrów, wygodny i bezproblemowy montaż oraz design, który zachwyci wszystkich zwolenników minimalizmu.

Funkcjonalne dodatki, które Cię zachwycą

Korzystanie z płyty Slim-Fit to czysta przyjemność. Jest to możliwe nie tylko dzięki minimalistycznemu designowi, ale także funkcjom, w które została wyposażona. Przykładowo, Hob2Hood bezprzewodowo łączy płytę grzejną z okapem. Wszystko co musisz zrobić, to rozpocząć proces gotowania, a okap dzięki tej innowacyjnej funkcji automatycznie dostosuje swoje ustawienia.

Kolejną funkcją niezwykle ułatwiającą proces przygotowywania posiłków wraz z płytą Slim-Fit jest Bridge. W prosty sposób pozwala na połączenie dwóch oddzielnych stref gotowania poprzez utworzenie jednej, dużej powierzchni. Ta innowacyjna funkcja to idealne rozwiązanie podczas korzystania z dużych naczyń ‒ umożliwia ich maksymalne wykorzystanie za każdym razem.

Zalety korzystania z indukcji

Indukcja w przeciwieństwie do kuchni elektrycznych czy gazowych pozwala gotować efektywniej, szybciej oraz bezpieczniej. To także duża oszczędność dla środowiska jak i Twojego portfela. Dzięki możliwości precyzyjnego sterowania mocą płyty, efektywnie przekazuje ona na podgrzewane naczynie do 90% energii. To z kolei gwarantuje odpowiednią temperaturę w jednej chwili.

Płyta indukcyjna to także idealne rozwiązanie, kiedy czas w kuchni lubimy spędzać razem ze swoimi dziećmi. Electrolux ma na uwadze bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego dzięki indukcji zastosowanej w płytach tej marki możesz w pełni cieszyć się radosnymi chwilami gotowania razem z najmłodszymi. Indukcja nagrzewa bowiem tylko garnki oraz ich zawartość. Sama płyta staje się dopiero ciepła od ustawionych na niej naczyń, ale wciąż pozostaje bezpieczna w dotyku zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Płyty indukcyjne marki Electrolux to niezawodny element w każdej nowoczesnej kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj