Telewizja nie musi oznaczać konieczności siedzenia przed telewizorem. Serio! Pojawia się coraz więcej opcji, by oglądać ją w realnym czasie na ekranie smartfona lub tabletu. Telewizja online powoli zdobywa coraz większą popularność. Nic dziwnego, jest bardzo wygodna.

Telewizja online – zalety i możliwości

Oglądanie telewizji na urządzeniu mobilnym? No pewnie, to nie jest nic niezwykłego. Ale pakiet z możliwością podłączenia trzech urządzeń i oglądania w dowolnym miejscu trzech różnych kanałów? INEA oferuje właśnie takie rozwiązanie.

W tym wydaniu telewizja online to możliwość zażegnania wojny o pilota raz na zawsze. Opcja spodoba się przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Każdy może oglądać to, na co ma ochotę, i to w swoim ulubionym miejscu. Idealne rozwiązanie, prawda? Na dodatek pakiet kanałów jest bardzo szeroki. Przedstawiamy nasze TOP7, które zainteresują wszystkich.

TLC

TLC to hitowy program lifestylowy, który oferuje różnego rodzaju rozrywkę. Jest skierowany głównie do kobiet, zwłaszcza tych ciekawych świata, które są zainteresowane poznaniem życia innych ludzi, ich problemów i sukcesów. TLC jest dostępny w wersji HD.

Eleven Sports

Teraz coś dla zagorzałych kibiców. Eleven Sports to kanały sportowe premium. Jedna z jego odsłon, Eleven Sports 1, jest w całości poświęcona piłce nożnej. To jeden z tych kanałów, bez których prawdziwy fan sportu z pewnością sobie nie poradzi.

Kuchnia+

Kuchnia+ to jeden z najciekawszych programów kulinarnych. Inspiracje dotyczące przygotowania nowych dań, ciekawe dodatki i kuchnie z całego świata. Wszystko, co najbardziej interesujące dla miłośnika gotowania w jednym miejscu.

Disney Channel

Disney Channel spodoba się najmłodszym miłośnikom bajkowych wycieczek i przygód. To kanał, który bazuje na krótkich serialach dla młodzieży i dzieci oraz na filmach animowanych. Połączenie klasycznych tytułów, które każdy zna, z nowymi, hitowymi produkcjami, które z pewnością spodobają się młodszemu pokoleniu.

Animal Planet

Osoby zainteresowane życiem zwierząt i tajemnicami natury z pewnością ucieszą się z wieści, że online można oglądać także Animal Planet. Jest to jeden z najciekawszych programów przeznaczonych do zdobywania wiedzy.

Discovery Channel

Discovery Channel to kanał telewizyjny, którego zadaniem jest angażowanie widza do rozwijania pasji. Poszukiwanie przygód, duża dawka wiedzy o otaczającym nas świecie i odkrywanie kolejnych tajemnic. To jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych, który zachwyca zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców.

FilmBox Premium

Kanał wyświetlający najnowsze i najciekawsze filmy z ostatnich lat dostępny online? Tak! Filmbox Premium obejrzysz w ramach telewizji online. Naprawdę warto – to przegląd najlepszych tytułów, od amerykańskich megaprodukcji poprzez najbardziej uhonorowane europejskie odsłony aż do najlepszych, wysokobudżetowych seriali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj