Sylwester to jedyna taka noc w roku, kiedy bawią się wszyscy. Organizowane są różne bale, dyskoteki, „domówki”, a nawet kilkudniowe wyjazdy np. w góry, gdzie łączymy tańce z jazdą na nartach w kurortach czy hotelach.

Tradycyjnym trunkiem, którym świętujemy pożegnanie starego i przywitanie nowego roku jest szampan.

Jak spędzić Sylwestra, aby był on niezapomniany?

Jednym ze sposobów spędzenia Sylwestra jest wybranie się na bal sylwestrowy. Zabawa taka wymaga od uczestników odpowiedniej wieczornej kreacji, czyli np. smokingu bądź garnituru w przypadku mężczyzn, a eleganckich sukien w przypadku kobiet.

Równie popularne jest obchodzenie Sylwestra w górach. Zazwyczaj bal sylwestrowy połączony jest z kuligami, jazdą na nartach czy nawet pływaniem w wodach termalnych.

Oczywiście można także spędzić Sylwestra z najbliższymi w kameralnym gronie, na imprezie w domowym zaciszu. Warto wówczas zadbać o zabawy, gry (np. pokera, planszówki), karaoke oraz przekąski i napoje.

Ciekawe są również imprezy tematyczne, czyli takie, na których obowiązuje przebranie (np. w stylu lat 80.) bądź pełne szyku bale maskowe.

Sylwester w większym mieście

Warto sprawdzić także sylwestrowe koncerty organizowane np. w Warszawie czy Krakowie. Jest to świetny pomysł na zabawę oraz szansa usłyszenia ulubionych artystów na żywo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj