Urodziny to wyjątkowy dzień w roku dla solenizanta, więc ważne jest, aby złożyć tej osobie jak najlepsze życzenia. Należy odpowiednio dobrać charakter życzeń do obchodzącego urodziny oraz do naszej z nim relacji, żeby go uszczęśliwić, a nie obrazić.

Życzenia urodzinowe poważne

Taki rodzaj życzeń najbardziej odpowiedni będzie dla m.in. osoby starszej, naszego szefa itd. Nie powinny one zawierać żadnych wulgaryzmów, skrótów, wyrażeń slangowych, słów regionalnych, typowych dla danej gwary oraz kolokwialnych zwrotów. Poważne życzenia powinny być pełne respektu wobec solenizanta. Chodzi w tym przypadku o okazanie szacunku konkretnej osobie.

Życzenia urodzinowe śmieszne

Są to życzenia, które najczęściej składamy naszym znajomym, najbliższym krewnym, przyjaciołom, drugiej połówce. Możemy w nich odnosić się do cech charakterystycznych solenizanta oraz lekko (ale oczywiście w dobrym smaku) z nich żartować.

Życzenia urodzinowe oryginalne

Takie życzenia również możemy składać przyjaciołom, znajomym, najbliższej rodzinie oraz drugiej połówce. Nie każdy jednak będzie potrafił wymyślić ciekawe i oryginalne życzenia. Jest to interesujące wyzwanie dla osób bardziej kreatywnych. Do tych życzeń należą np. wszelkie rodzaje rymowanek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj